Historie

JSME MAXAM A KOMPROMISY SI NEMŮŽEME DOVOLIT. VY ANO?

Prodáváme nadměrnou obuv od roku 1992. Obouváme vás tak, abyste nemuseli volit mezi hezkýma botama, komfortníma botama a cenově přijatelnýma botama. Pečlivě vybíráme výrobce.

Ne, nebudeme vás zatěžovat popisem naší historie. Vás zajímá, jaké boty si koupíte za minutu na našem e-shopu nebo zítra, až půjdete v Brně po Křenové ulici.

Co o nás opravdu potřebujete vědět? Jsme tady spoustu let a celou dobu se zabýváme nadměrnou obuví, jejím výběrem a jakostí. Víme hodně o sortimentu, který prodáváme. Shromáždili jsme v našem specifickém oboru MAXIMUM zkušeností, které dnes a denně zúročujeme.

Měníme problém nadměrné výšky na vaši výhodu: vždyť můžete nakoupit u Maxamu!

Komunikujeme s mnoha výrobci a modely nakupujeme jen u těch prověřených. Hlídáme rovnováhu kvality, vzhledu a ceny. Tato péče se týká jak mokasín z běžného sortimentu, tak zimních kozaček na zakázku. Ceny jsou vždy přijatelné, třebaže odpovídající. Nejlevnější bývá nakonec dost drahé, že?

Kvůli pohodlnému obutí nemusíte rezignovat na hezký tvar nohou, ani vyměnit trvanlivost bot za nižší cenu. Za naše modely ručíme po všech stránkách. Vyberte si.

Nákupní košík
Přejít nahoru