O nás

Jsme MAXAM a kompromisy si nemůžeme dovolit. Vy ano?

Prodáváme nadměrnou obuv od roku 1992. Obouváme vás tak, abyste nemuseli volit mezi hezkýma botama, komfortníma botama a cenově přijatelnýma botama. Pečlivě vybíráme výrobce.

Ne, nebudeme vás zatěžovat popisem naší historie. Vás zajímá, jaké boty si koupíte za minutu na našem e-shopu nebo zítra, až půjdete v Brně po Křenové ulici.

Co o nás opravdu potřebujete vědět? Jsme tady spoustu let a celou dobu se zabýváme nadměrnou obuví, jejím výběrem a jakostí. Víme hodně o sortimentu, který prodáváme. Shromáždili jsme v našem specifickém oboru MAXIMUM zkušeností, které dnes a denně zúročujeme.

Měníme problém nadměrné výšky na vaši výhodu: vždyť můžete nakoupit u Maxamu!

Komunikujeme s mnoha výrobci a modely nakupujeme jen u těch prověřených. Hlídáme rovnováhu kvality, vzhledu a ceny. Tato péče se týká jak mokasín z běžného sortimentu, tak zimních kozaček na zakázku. Ceny jsou vždy přijatelné, třebaže odpovídající. Nejlevnější bývá nakonec dost drahé, že?

Kvůli pohodlnému obutí nemusíte rezignovat na hezký tvar nohou, ani vyměnit trvanlivost bot za nižší cenu. Za naše modely ručíme po všech stránkách. Vyberte si.

Dejte vašim nohám nadměrnou eleganci

… z vysoké dámy modelku, z vysoké dívky princeznu. Lodičky z Maxamu…
…z vysokého muže úspěšného muže. Polobotky od Maxamu…
…pohodlně celou směnu. Hodně směn. Kvalitní pracovní boty z prodejny Maxam…

Nabídneme vám nadměrnou obuv pro každou příležitost. Společenskou, pracovní, boty pro sport i do tanečních. Všechny modely, které prodáváme, splňují přísná měřítka Maxamu na jakost a design.

Víme, že zdravá chůze i pohodlí při chůzi jsou pro vás důležité. Dobrý pocit z hezkých bot není o nic méně důležitý. Chcete obojí?

Prodáme vám boty, ve kterých vám bude dobře a ve kterých budete vypadat dobře. Jen takové.

Jestliže vaše výška přitahuje pozornost okolí, boty z Maxamu pozornost okolí zaměří správným směrem. Naše modely jsou moderní, líbivé, barevné. Přesto vypovídají o poctivosti výroby a mají výdrž. Při správné údržbě je budete nosit více než jednu sezonu. Tedy, ne že byste museli: nové kolekce pro ty, kdo si potrpí na nejčerstvější trendy, uvádíme do prodeje s každým dalším obdobím. U nás si vždy máte z čeho vybrat.

Zeptejte se na cokoli, co vás ohledně nadměrné obuvi zajímá. Odpovíme co nejdříve.

Zákaznické výhody a novinky sortimentu obuvi v Maxamu? Ale jistě! Nic nového z Maxamu vám po registraci neujde.

[section]

[ux_video url=“https://www.youtube.com/watch?v=ndzAYD-QDps“]

[/section]

Nákupní košík
Přejít nahoru